Пилосос Amazon Basics
Зверніть увагу! На товар діє уцінка.
- Товар новий, вітринний зразок
Потужний циклонний пилосос без мішка: Пилосос потужністю 700 Вт із класом ААА за енергоефективністю та якістю прибирання. Річне споживання енергії — 25 кВт/год.
Насадка Triple Action: Ретельне прибирання грубого та дрібного бруду за допомогою насадки з трьома режимами. Просте керування потужністю всмоктування за допомогою кнопки.
Фільтр HEPA-12: Мийний фільтр HEPA вловлює понад 99,5% частинок, забезпечуючи чистіший вихід повітря.
Компактність і зручність: Місткість 1,5 літра, легкий і компактний, зі зручною ручкою для перенесення. Довжина кабелю 5 м, регульований шланг 1,5 м.
Тиха робота: Рівень шуму всього 78 дБ. У комплекті кабельна котушка й аксесуари: насадка для щілин, насадка для оббивки, щітка для пилу, щітка для паркету, тримач для аксесуарів.
Параметри
- Марка: Amazon Basics
- Модель: 15KC-71EU4
- Колір: Чорний/Синій
- Розміри: 36,3 x 29,39 x 24,69 см; 5,35 кг
- Об'єм: 1,5 литра
- Потужність: 700 Вт
- Радіус дії6 метрів
- Клас енергоефективності: A
- Річне споживання енергії: 23,4 кВт/год
- Клас прибирання килимів: E
- Рівень шуму: 78 дБ
- Особливості: Гігієнічний фільтр HEPA, насадка для паркету, насадка для оббивки, насадка для твердих підлог, дуже тихий пилосос.
Якщо у вас є запитання стосовно товару тоді зв'яжіться з нами і ми надамо вам всю необхідну інформацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AmazonBasics |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.35 кг |
- Ціна: 3 700 ₴








