Миючий пилосос BISSELL SpotClean C3 3619N
- В наявності 1 од.
- Код: LPNHK261530101
5 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миючий пилосос BISSELL SpotClean C3 3619N
Зверніть увагу! На товар діє уцінка.
- Товар новий, вітринний зразок
- Без оригінальної упаковки
BISSELL SpotClean C3 3619N — це портативний миючий пилосос, призначений для глибокого очищення килимів, оббивки меблів, сходів та салонів автомобілів. Завдяки поєднанню функцій розпилення, чищення та всмоктування, цей пристрій ефективно видаляє плями та забруднення з різних поверхонь.
Основні характеристики
- Потужність: 340 Вт
- Об'єм резервуара: 1,4 літра
- Рівень шуму: 81 дБ
- Довжина кабелю: 4,6 метра
- Довжина шланга: 1,5 метра
- Вага: 4 кг
Компактний дизайн та вбудована ручка забезпечують зручність транспортування та використання пристрою в різних місцях. Автоматичне вимкнення запобігає перегріву під час тривалої роботи, забезпечуючи безпеку використання.
Якщо у вас є запитання стосовно товару тоді зв'яжіться з нами і ми надамо вам всю необхідну інформацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bissell |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Тип прибирання | Волога |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴












