Блендер Ariete Breakfast 586, електричний міксер з 4 лезами з нержавіючої сталі
Зверніть увагу! На товар діє уцінка.
Стан товару
- Стан товару: товар новий, вітринний зразок
- Відсутня заглушка до основної кришки (зазначено на фото)
- Частково пошкоджена упаковка
Блендер Ariete Breakfast 586 - це потужний і функціональний кухонний пристрій, який дозволяє легко приготувати різноманітні страви та напої.
Підходить для будь-якого випадку: будь то закуски, перекуси чи сніданок - готуйте смачні смузі, фраппе та молочні коктейлі з інгредієнтів, які ви вибрали самі
Ідеально підходить для коктейлів: завдяки функції пульсу ви можете кришити лід і готувати смачні коктейлі
Потужність: завдяки 4 лезам із нержавіючої сталі та 2 налаштуванням швидкості + функція імпульсу продуктивність цього блендера для сніданку Ariete бездоганна
Комфортний: цей багатофункціональний блендер оснащений нековзкими ніжками та кришкою для зручного додавання інгредієнтів.
Характеристики
- Бренд: Ariete
- Номер моделі: 00C058600AR0
- Колір: Білий
- Габаритні розміри: 28.58 x 27.18 x 27.71 см; 2.35 кг
- Ємність: 1.5 літра
- Напруга: 220 Вольт
- Кількість швидкостей: 2
- Особливі функції: Дроблення льоду
- Вага виробу: 2.35 кг
Якщо у вас є додаткові запитання стосовно товару тоді зв'яжіться з нами і ми надамо вам всю необхідну інформацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 384 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Глибина | 168 мм |
- Ціна: 2 000 ₴












